شنبه،28 مهر 1397
  
06:56:27
        
  •    
    
    • کلید واژه ها : آموزش -
      
     تعداد بازدید: 345
     کد: 6300
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
     مدیر اکتشاف ایمیدرو اعلام کرد؛

     ارتقای دانش متخصصان معدنی با آموزش دوره های نظری و عملی

     مدیر اکتشاف ایمیدرو اعلام کرد: برگزاری دوره جامع آموزش های بین المللی مدل های زمین شناسی و اکتشافی سبب ارتقای دانش متخصصان معدنی می شود.

     به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، علی اصغر زاده در حاشیه دومین دوره جامع آموزش های بین المللی مدل های زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی فلزی ضمن بیان این مطلب گفت: در ادامه برنامه هایی که مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با همکاری بخش اکتشاف این سازمان داشت، دومین دوره آموزشی مدل های زمین شناسی و اکتشافی را با حضور استادان برجسته دنیا برگزار کردیم و امسال نیز از 3 استاد مطرح دنیا برای تدریس در این دوره های آموزشی درخواست شد.

     دوره های نظری و عملی

     وی ادامه داد: این دوره ها به صورت کارگاه آموزشی (ورک شاپ) اجرا می شود. به این معنا که طی 3 روز نخست، کلاس های نظری برگزار می شود و شرکت کنندگان در دو روز آتی به محل معدن اعزام شده و از 3 نوع تیپ های زایشی مواد معدنی در مناطق غرب (آذربایجان) و مرکز ایران (استان یزد) بازدید به عمل می آورند.

     مدیر اکتشاف ایمیدرو با بیان اینکه دوره آموزشی یاد شده برای 3 تیپ کانسار پورفیری، اِپی ترمال و ماگمایی برنامه ریزی شده است، تصریح کرد: مدرسان، از استادان برجسته این نوع تیپ های کانساری هستند. بنابراین حضور این افراد و تجربه بالای آنها، به متخصصان این حوزه کمک می کند و در واقع، در این کلاس ها، نکاتی را حین بحث های نظری و عملی فرا می گیرند.

     وی ادامه داد: همچنین این دوره ها موجب ایجاد ارتباط با استادان و دانشگاه های مطرح جهان می شود.

     اصغر زاده ضمن ابراز تشکر از مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو بابت برگزاری این دوره، گفت: علاوه بر استادان مطرح کشورهای کانادا، استرالیا و اروپا، از این مدرسان برای مشاوره در برنامه اکتشاف 250 هزار کیلومتر مربعی استفاده می شود.

     بنا به این گزارش، در دومین دوره جامع آموزش های بین المللی مدل های زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی فلزی (که شنبه تا پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود)، آقایان گاروین، هدنکوئست و تورنس به عنوان مدرسان این حوزه به ارائه اطلاعات تخصصی می پردازند.

     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: