دوشنبه،29 بهمن 1397
  
21:05:25
        
  •    
    
    •  
     کد: 8275
     تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
     تعداد بازدید: 100

     چهل سالگی انقلاب؛ خود باوری با رویکرد اقتصاد مقاومتی

     22 بهمن 57، یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت بزرگ ایران است که مرهون رهبری واحد و وحدت ملت ایران است. زمان آن رسیده تا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب برای مردم و همچنین نسل های آینده با نگاهی نو تبیین شود.
     در معرفی دستاوردهای چهار دهه گذشته می توان از جهش های صورت گرفته در کسب و تولید دانش، ظرفیت سازی و افزایش توان داخلی در بخش معدن و صنایع معدنی نام برد. حوزه ای که واقع، با اتکا به توانمندی های داخل کشور، نقش موثری در پویایی تولید و اشتغالزایی کشور ایفا کرد.

     بسیار خرسندم از اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنم، روند عملکرد در ظرفیت سازی، تولید با‌ سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی ذیل اصل 44 قانون اساسی محقق شده که بخش قابل توجهی از آن مربوط به سال های اخیر است.

     نگاهی به آینده نزدیک نیز نشان می دهد، معدن و صنایع معدنی تا سال 1400 نیز ده ها طرح به مدار تولید وارد می کند که حاصل آن اشتغال و درآمدزایی برای این مرز و بوم است.

     باید یادآوری کرد که به رغم تمام محدودیت‌ها به ویژه جنگ‌های مختلف اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران، کشورمان توانسته با هدایت مقام معظم رهبری، توانمندی های داخل کشور را بیش از پیش مد نظر قرار دهد و مسیر تعالی را بپیماید به طوری که طبق فرموده رهبری معظم، چهل سالگی انقلاب، آغاز شکوفایی تمدن اسلامی در منطقه است.

     راهپیمایی ٢٢بهمن نمادی از حضور مردم و نگاه آنها به مسائل داخلی است. امسال هم مانند گذشته مردم بزرگوارمان با تمامی مشکلاتی که با آن رو به رو هستند، حضوری پرشور در راهپیمایی خواهند داشت.

     به نمایندگی از کارکنان مجموعه بزرگ سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام (ره) و همچنین شهیدان انقلاب اسلامی و تبریک چهلمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی به ویژه فعالان بخش معدن و صنایع معدنی دعوت می‌نماید تا یک‌بار دیگر همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی چهل‌امین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز 22بهمن، حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

     خداداد غریب پور

     معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو
     نام:
     پست الکترونیک:
     شرح نظر: