X
   
 
  • کلید واژه ها: تفویض اختیار -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
  • رحمانی تاکید کرد: آماده تفویض اختیار به انجمن ها هستیم

   وزیر صنعت، معدن و تجارت بر توجه ویژه به انجمن های تخصصی و تفویض اختیار به آن‌ها به شرط پاسخگویی و مسؤولیت پذیری تأکید کرد.

   به گزارش پایگاه خبری ایمیدرو، رضا رحمانی افزود: به منظور تسهیل در امور محیط کسب و کار، آماده تفویض برخی اختیارات دیگر به انجمن‌های تخصصی در حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت با قبول مسئولیت و پاسخگویی هستم.

   وی گفت: در دیدارهای جداگانه ‌ای با اعضای انجمن تولیدکنندگان سیمان، اعضای انجمن سنگ و انجمن سرب و روی بر این موضوع تأکید شد.

   وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تفویض اختیارات با این شرط از تمرکز امور در یک نقطه جلوگیری می کند، تصریح کرد: افزایش سرعت خدمات رسانی با جلوگیری از بروکراسی اداری سبب تسهیل فرآیندها خواهد شد.

   رحمانی با تأکید بر استفاده از ظرفیت‌های صادراتی انجمن‌های تخصصی، گفت: امسال سال رونق تولید است و از همه توان‌ها و ظرفیت‌ها برای رسیدن به این هدف استفاده خواهیم کرد.

   وی در ادامه با اشاره به دیگر پتانسیل‌های انجمن‌ها، افزود: به عنوان نمونه از ظرفیت انجمن‌های معدنی برای جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی و ایجاد ارزش افزده، نوسازی معادن و فعال کردن معادن کوچک مقیاس و بنگاه‌های کوچک و متوسط معدنی می توان استفاده کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: