سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
  • در آستانه روز صنعت و معدن اعلام شد؛

   رشد بهره وری و انتقال دانش توسط منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

   مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: منطقه اقتصادی خلیج فارس از سال 86 تاکنون در مسیر رشد بهره وری قرار گرفته است، به طوری که تعدادی از کارکنان این مجموعه در انتقال دانش و تجارت شرکت های تابعه ایمیدرو نقش دارند.
   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حسن خلج طهرانی که به مناسبت روز صنعت و معدن سخن می گفت، افزود: کمیته بهره‌ وری منطقه ویژه از سال 86 تشکیل و متولی هدایت منطقه ویژه به سمت یک سازمان بهره ور شد. این منطقه در تدوین مدل بهره وری ایمیدرو نیز مشارکت داشته و در عین حال دوره های آموزشی عمومی و اختصاصی برای جوامع هدف برگزار کرده است.

   وی در تشریح مهمترین اقدامات منطقه ویژه خلیج فارس در توسعه و هموار سازی مسیر بهره وری گفت: بازنگری و ویرایش استراتژی منطقه، پروژه ارزیابی عملکرد کارکنان (استقرار نظام پاداش براساس عملکرد) و بازنگری مدیریت فرآیندی و تدوین شاخص های فرآیندی بهره ور از جمله اقدامات منطقه بوده است.

   خلج طهرانی افزود: استقرار نظام مکانیزه مدیریت نت (نگهداری و تعمیرات)، احیا نظام پیشنهادها و مکانیزاسیون ارتباط با سرمایه گذاران را می توان از دیگر برنامه های منطقه در ارتقا سطح بهره وری نام برد.

   مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اعلام کرد: با حمایت و پشتیبانی دانشی ایمیدرو، هفت نفر از همکاران منطقه ویژه به عنوان "ارزیاب رسمی مدل بهره وری" در حال فعالیت و خدمت هستند.

   وی افزود: منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سال 96 موفق به کسب مقام سوم در جایزه ایمیدرو کسب شد. این مقام نشان دهنده جهش و حرکت پرشتاب به سمت بهبود در سایه اقدامات انجام گرفته با هدف افزایش بهره‌وری بوده است.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: