سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: مس -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
  • مدیر عامل شرکت ملی مس ایران اعلام کرد:

   سرمایه‌گذاری یک میلیارد و 800 میلیون یورویی صنعت مس برای توسعه پایدار

   اردشیر سعدمحمدی با بیان این‌که سال گذشته به بالاترین رکورد تولید کنسانتره مس به میزان یک میلیون و 180هزار تن دست یافتیم گفت: طی سال گذشته شاهد تولید بیشترین میزان تولید مس محتوی معدنی به میزان 298هزار تن از زمان راه‌اندازی تاکنون بودیم.
   سرمایه‌گذاری یک میلیارد و 800 میلیون یورویی صنعت مس برای توسعه پایدار

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، اردشیر سعدمحمدی افزود: سال گذشته تولید بیش از 10 هزار میلیارد تومان فروش با میانگین قیمتی 6500 دلار به ازای هر تن مس ثبت شد که 5 هزار میلیارد تومان آن سود بود.

   وی با اشاره به جایگاه کنونی شرکت مس در بازار سرمایه گفت: در پایان سال 97 رتبه شرکت مس در بین 50 شرکت فعال‌تر بورس از 30 به 3 ارتقا یافت که این رتبه بر اساس آخرین گزارش سازمان بورس برای سه‌ماهه نخست سال 98 همچنان حفظ شده است.

   بازدهی 1616 درصدی

   سعدی محمدی با تأکید بر ارزش بنیادی شرکت ملی صنایع مس ایران در بین شرکت‌های کشور و سودآوری آن برای سهامداران گفت: شرکت مس طی 12 سال گذشته بازدهی مثبت 1616 درصدی را نصیب سهامداران خود کرده است.

   توسعه اکتشاف

   مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این‌که هم‌اکنون ارزش بازار شرکت مس 326 میلیارد ریال است گفت: برای حفظ جایگاه شرکت مس و افزایش سودآوری باید استراتژی‌ شرکت مس را بر مبنای توسعه اکتشافات و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه و افزایش تولید تعریف کنیم.


   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.