X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۱/۰۹
  • مدیر عامل چادرملو:

   تداوم تولید با رعایت تمامی ضوابط ایمنی / باید مراقب بحران اقتصادی بعد از کرونا هم بود

   تدابیر لازم از جمله کاهش تعداد پرسنل در هر شیفت کاری، کنترل و نظارت کامل بر وضعیت جسمی و سلامتی کارکنان همچنین استفرار تیم های مجهز پزشکی و بهداشتی، روند تولید و فعالیت واحدها ادامه می یابد
   در پی برخی اظهارات مبنی بر ضرورت تعطیلی واحدهای تولیدی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، صبح امروز ناصر تقی زاده مدیر عامل چادرملو در گفت و گویی با تاکید بر ضرورت تشدید اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا در مجتمع های معدنی و صنعتی چادرملو افزود : متوقف کردن خطوط تولید در شرایطی که کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند کار و تلاش است جایز نیست و در عین حال حفظ سلامتی کارکنان را از اولویت های اصلی ماست.

   این روزها بیش از هر زمان دیگری مدیریت بحران نمود پیدا کرده است . و باید با اتخاذ تدابیر منطقی و بدور از احساسات، هم با این بیماری مهلک مقابله کرد و هم به فکر اقتصاد کشور بود .

   وی بار دیگر با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و نام گذاری امسال با عنوان سال ( جهش تولید ) گفت : اکنون بسیاری از واحد های صنفی و تولیدی تعطیل هستند و مشخص نیست این شرایط تا چه زمانی ادامه خواهد داشت ، بنابر این نباید به گونه ای عمل کرد که بعد از پایان این بحران با بحران دیگری چون رکود اقتصادی مواجه شویم . بحران کرونا دیر یا زود به یاری خداوند متعال و همکاری همه آحاد ملت به ویژه تلاشگران سنگر تولید به پایان میرسد اما نمی خواهیم بدست خودمان بحران دیگری (اقتصادی) ایجاد کنیم .

   مدیرعامل چادرملو در ادامه افزود : ازهنگام شیوع این بیماری شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تمام توان و امکانات خود عملیات مقابله و نظارت بر کنترل پرسنل و اماکن را آغاز کرد و یکی از مهمترین اقدامات، انجام الزامی آزمایش خون و معاینات پزشکی همه کارکنان در محل کار آنها بوده و خوشبختانه تا کنون موارد جدی آلودگی و سرایت در بین کارکنان مشاهده نشده است و در عین حال کار تولید هم متوقف نگردیده است .

   ناصر تقی زاده گفت همه پرسنل هنگام بازگشت از مرخصی و پیش از شروع کار مکلف به انجام معاینات پزشکی هستند و در صورت سلامتی کامل اجازه ورود به مجتمع ها را دارند و چنانچه علایم ویروس کرونا در آنها مشاهده شود بدون استثناء با هزینه شرکت تحت درمان قرار میگیرند . تمامی پیمانکاران نیز مکلف شده اند هزینه درمان پرسنل و خانواده آنها را متقبل شوند .

   مدیر عامل چادرملو در خصوص اقدامات دیگرچادرملو خارج از مجتمع های صنعتی و معدنی خود نیز گفت . ما علاوه بر تجهیز نقاهتگاه اضطراری شهر اردکان با 100 تخت برای قرنطینه بیماران مبتلا به ویروس کرونا ، از 27 اسفند ماه هم با تشکیل 15 اکیپ مکانیزه و مجهز به لوازم و وسایل ضد عفونی کننده با هماهنگی ستادهای محلی اقدام به اعزام این گروها به شهر های اردکان ، عقدا، میبد ، بهاباد و روستاهای مجاور نمودیم تا نسبت به ضد عفونی کردن اماکن عمومی این مناطق اقدام نمایند.

   به همین منظور تا کنون با تهیه 13 دستگاه تانکر ، 25 دستگاه ماشین آلات مجهز به وسایل ضد عفونی کننده ، 25 تن مواد ضد عفونی کننده مایع و جامد، و دهها هزار عدد ماسک و دستکش و توزیع آن بین شهروندان و پاکسازی اماکن عمومی اقدام کرده ایم که این خدمات رسانی همچنان ادامه دارد .

   مهندس تقی زاده در پایان افزود بالغ بر 33 میلیارد و 200 میلیون ریال کمک نقدی نیز برای مقابله با کرونا به مراکز نظارتی و پزشکی استان یزد و شهرستان اردکان اهدا شده است .
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: