سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۳۰
  • خلج طهرانی مطرح کرد: اقدامات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در حوزه بومی سازی با تمرکز بر کاهش ارزبری

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس گفت: این مجموعه با اعتماد بر دانش و تخصص همکاران در واحد بهره‌برداری، اقدام به ساخت و تعمیر و بهسازی قطعات کرد تا منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس در حوزه های مختلف ضمن کاهش ارزبری، به خودکفایی برسد.
   خلج طهرانی مطرح کرد: اقدامات منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در حوزه بومی سازی با تمرکز بر کاهش ارزبری

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، حسن خلج طهرانی افزود: خوشبختانه ما توانستیم از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببریم و با اعتماد بر دانش و تخصص همکارانمان در واحد بهره‌برداری اقدام به ساخت و تعمیر و بهسازی قطعات کنیم و منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس را از برخی جهات به خودکفایی برسانیم.

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس در ادامه بر اهمیت حمایت از تولید و ساخت داخل کشور تأکید و بیان کرد: با توجه به اینکه طراحی و ساخت اولیه سازه‌های نوار نقاله‌ها جهت استفاده از نوارهای استیل کورد بوده و این نوارها در داخل کشور تولید نمی‌شوند.

   خلج طهرانی اعلام کرد: یکی از اقداماتی که در جهت حمایت از تولید داخل در این مجموعه انجام شد این بود که پرسنل تعمیرات واحد بهره‌برداری با طراحی و تغییر و بهسازی‌هایی که در سازه‌های خطوط انتقال اعمال کردند این امکان را فراهم آوردند که بتوانیم از نوارهای ای پی (منجیت دار) تولید داخل استفاده کنیم.
   وی افزود: تاکنون این تغییرات بر روی حدود 30 درصد نوارنقاله های پرکاربرد اعمال و تعویض شده است.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.