سال جهش تولید
X
   
 
  • تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
  • تشریح جذابیت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به تشریح اقدامات صورت گرفته و جذابیت‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه عظیم اقتصادی پرداخت.
   تشریح جذابیت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

   «حسن خلج طهرانی» ضمن پاسداشت هفته‌ی دفاع مقدس و گرامی‌داشت یاد شهدا و جانفشانی‌هایشان در هشت سال دفاع مقدس، بیان داشت: امروز سنگر دفاع تغییر یافته است و باید در جبهه‌ی اقتصادی مدافع کیان ایران اسلامی باشیم.
   وی اقدامات مدیران، کارکنان و کارگران منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس را مصداق تلاش جهادی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: همکاران ما با اجرای پروژه های زیرساختی در این منطقه عظیم اقتصادی جذابیت ویژه‌ای را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده اند.

   خلج طهرانی تاکید کرد: تلاش داریم تا با برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت، آب، برق، گاز و سایر زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه گذاران را در حد مطلوب مهیا سازیم و نتیجه آن تاکنون طرح های بسیاری است که در حال ساخت، نصب و راه اندازی هستند و حضور فعال سرمایه گذاران نیز تایید کننده این مساله است.
   وی ضمن بیان این که در شرایط کنونی ۱۸ طرح در کمیته واگذاری زمین جهت سرمایه گذاری در منطقه ویژه مصوب شده اند، افزود: خبرهای خوبی اقتصادی نشاط را در جامعه افزایش خواهد داد.
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس این طرح ها را در حوزه‌های حلال‌های شیمیایی، بازیافت و خردایش سرباره، ساخت و تعمیرات اسکلت های فلزی، بازیافت مواد آهنی و تولید شمش فولادی، قیر، فروآلیاژ، آهک، فرومنگنز، فروسیلیس، اسید فسفریک، سیلیکون متال، برش سبک محصولات نفتی و ... عنوان کرد و افزود: توسعه‌ی زیرساخت های تامین انرژی را نیز با اجرای طرح‌هایی همچون نیروگاه سیکل ترکیبی صنایع برق و انرژی صبا و نیروگاه گازی ۲۰۰ مگاواتی پیگیری می کنیم.
   وی در پایان خواستار هم افزایی تمام ارکان اقتصادی استان برای بهبود شرایط تولید در کشور شد و افزود: هرمزگان ظرفیت‌های کم‌نظیری در تمام حوزه ها دارد و با ایجاد نهضت کار شبانه‌روزی و استفاده از نیروهای جوان و کارآزموده می توانیم کشور عزیزمان را از این پیچ تاریخی نیز به سلامت عبور دهیم.
   منبع: منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس،

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر: