سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: بومی سازی -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
  • رکورد بومی سازی در صنعت برق و فولاد آسیا و اروپا ثبت شد

   ساخت تابلوهای "برق فشارمتوسط" فولاد قائنات در۲۴ روز توسط صنتعگران داخلی

   صنعتگران یزدی توانستند ظرف مدت۲۴ روز با ساخت تابلوهای برق فشار متوسط کارخانه آهن اسفنجی فولاد قاینات، بزرگترین رکورد در این زمینه را در آسیا و اروپا برجای بگذارند.
   ساخت تابلوهای "برق فشارمتوسط" فولاد قائنات در۲۴ روز توسط صنتعگران داخلی

   به گزارش روابط عمومی شرکت ملی فولادایران، در پی تصمیم کمیته راه اندازی واحد احیای مستقیم مجتمع فولادقائنات، مبنی برساخت هرچه سریعتر تجهیزات و اقلام اساسی مورد نیاز این مجتمع، رایزنی هایی با سازندگان اروپایی و آسیایی انجام شد با اینحال هیچکدام نتوانستند تعهدی برای ساخت و تحویل تجهیزات مذکور در مدت کمتر از شش ماه را دهند.

   مدیریت واحد توانمندسازی و بومی سازی شرکت ملی فولاد ایران با همکاری مدیریت مجتمع فولاد قاینات در مذاکره با چند شرکت ایرانی برای ساخت این تجهیزات، پس از شناسایی یک شرکت تولید تابلوهای برق در یزد، اقدام به انعقاد قرارداد مربوطه کردند.

   شرکت ایرانی سازنده تابلوهای برق فشارمتوسط برخلاف شرکت اروپایی که عمدتا مدت زمان شش تا هشت ماه را برای ساخت این تجهیزات اعلام کرده بودند، متعهد شد ظرف مدت بیست و چهار روز این تابلوها را تولید کند و تحویل کارخانه فولاد قاینات دهد.
   در نهایت، متخصصان این شرکت ایرانی با تکیه برتوان فنی و تلاش پرسنل خود توانستند، در موعد مقرر بیست و چهار روزه به تعهد خود عمل و تابلوهای فوق را تحویل مجتمع فولاد قائنات دهند.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.