سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: فولاد قائنات -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
  • اقدامی بی سابقه که در فولاد قائنات به ثمر نشست

   اتصال خط برق چهار کیلومتری فولاد قائنات به شبکه سراسری طی 12 روز

   خط برق چهارکیلومتری فولاد قائنات، دریک اقدام بی سابقه در مدت 12روز؛ به شبکه اصلی برق کشورمتصل و35کیلومتر کابل کشی فیبر نوری این مجتمع نیز انجام شد.
   اتصال خط برق چهار کیلومتری فولاد قائنات به شبکه سراسری طی 12 روز

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، محمد فخرآبادی مدیر این مجتمع با اعلام مطلب فوق افزود: این اتفاق بزرگ شب گذشته شکل گرفت و در مدت زمان خاموشی برق منطقه ؛ خط 400کیلو ولت شادمهر-کاوه قائنات؛ بدون راکتور برقدار و همچنین خط چهارکیلومتری برق این مجتمع نیز به شبکه برق اصلی شرق کشور متصل شد. فخرآبادی تصریح کرد: انتقال راکتور بیش از50تنی این شبکه به پست برق، از دیگر اقداماتی بود که انجام شد.

   مدیرمجتمع فولاد قائنات همچنین خاطر نشان ساخت: این رویدادبزرگ که به زعم مدیران استانی، تاکنون در این خراسان جنوبی بی سابقه بوده است؛ نشان داد که می توان با تکیه بردانش و آگاهی فنی وتخصصی جوانان ومتخصصان ایرانی کارهای بزرگی را انجام داد.
   فخرآبادی همچنین افزود: باتوجه به نیاز مبرم این مجتمع برای برخورداری از شبکه ارتباطی بیسیم و با سیم کشور و متصل شدن به خطوط مخابراتی استان و دیگرنقاط کشور، لازم بود که 35کیلومترکابل گذاری فیبر نوری برای این مجتمع انجام شود که این مهم نیز ظرف همین مدت دوازده روزه انجام و این مجتمع به شبکه ارتباطی کشور متصل شد.
   وی یادآوری کرد: اقدامات فوق، باهمکاری شرکت برق منطقه ای استان خراسان جنوبی ؛ شرکت توانیر؛ شرکت مخابرات استان و حمایت های معنوی ایمیدرو ؛شرکت ملی فولاد ایران ؛ استانداری و نماینده مردم قائنات درمجلس شورای اسلامی و تلاش شبانه روزی پرسنل پیمانکاروکارفرما به نتیجه رسید.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.