سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: ایمیدرو -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
  • خلج طهرانی اعلام کرد:

   ارتقاء زیرساخت های منطقه اقتصادی خلیج فارس با نگاه به شاخص های بهره وری

   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از کسب نشان پنج ستاره پیشروان جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران به سبب اقدامات زیربنایی در این منطقه عظیم اقتصادی خبر داد و گفت: برنامه‌های منسجمی در این شرکت برای تحقق استراتژی های ایمیدرو تدارک دیده شده است و در نظر داریم زیرساخت‌های موجود را با نگاه به شاخص های بهره وری پیش ارتقاء دهیم.
   ارتقاء زیرساخت های منطقه اقتصادی خلیج فارس با نگاه به شاخص های بهره وری

   به گزارش روابط عمومی عمومی ایمیدرو، حسن خلج طهرانی افزود: در هفتمین دوره این جایزه بهره وری، موفق به اخذ این نشان ارزشمند شدیم که دلیل کسب این عنوان هم راستایی با استراتژی های کلان دولت و ایمیدرو است.

   وی افزود: تدوین و اجرای رویکردهای نظا‌مند و توجه به استقرار مناسب استانداردهای بین المللی ایزو از جمله اقدامات این شرکت در این راستا بوده است. مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: تحقق جهش تولید در این منطقه در گروی بهبود شاخص های بهره وری و ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای جذب سرمایه گذاران است.
   خلج طهرانی در تشریح دیگر اقدمات صورت گرفته همسو با استانداردهای جایزه بهر وری ایمیدرو، عنوان کرد: اهداف و پروژه های بهبود را در منطقه ویژه، به حداکثر رساندن توانمندی سرمایه های انسانی با استقرار نظام های مرسوم حوزه کارکنان، استفاده هرچه بیشتر از ابزار انفورماتیک برای پشتیبانی تصمیم، یکپارچه سازی فرآیندها و تعهد به پاسخگویی مشتریان و ایفای نقش مسوولیت های اجتماعی از دیگر اقدامات منطقه در حوزه بهره وری است.
   مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی همچنین از خدمات کارکنان منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس برای کسب این عنوان قدردانی کرد.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.