X
   
 
  • اخبار شرکت ها
   رشد 30درصدی تولید آهن اسفنجی "سفیددشت" طی سال 98
   مدیرعامل فولاد سفیددشت از تولید 725 هزار تن آهن اسفنجی طی سال 98 خبر داد. این میزان تولید نسبت به سال 97، حاکی از رشد 30 درصدی است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷  
   برنامه های منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در سال "جهش تولید"؛ از آب رسانی به شرکت ها و هموارسازی 500 هکتار از سایت توسعه تا جذب سرمایه گذار
   مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ضمن بیان اهداف و برنامه‌های این منطقه ویژه اقتصادی در سال "جهش تولید"، گفت: تکمیل زیرساخت های منطقه از جمله آب رسانی به شرکت های مستقر، هموار سازی 500 هکتار از سایت توسعه و همچنین جذب سرمایه گذار، در اولویت برنامه های این منطقه اقتصادی طی سال 99 قرار دارد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶  
   فولاد خوزستان اولین گام "جهش تولید" را با قاطعیت برداشت
   با رسیدن به تولید روزانه ۱۳۱۰۰ تُن شمش فولاد، فولاد خوزستان اولین گام "جهش تولید" را با قاطعیت برداشت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵  
   خلج طهرانی: فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای جهش تولید
   مدیرعامل منطقه ویژه از سرمایه‌گذاری گسترده و فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای جهش تولید در سال پیش رو خبر داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵  
   مسیر روبه رشد توسعه در شرکت مس برای جهش تولید
   با بیان اینکه تمامی برنامه‌ریزی‌ها در شرکت مس در سال ۱۳۹۸ بر مبنای خلق رکوردهای خوب در حوزه تولید بود تا منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه رونق تولید محقق شود، افزود: همچنین در سال گذشته برای فراهم کردن زمینه‌های تولید بیشتر اقدامات و سرمایه‌گذاری‌های خوبی در زمینه تعریف طرح‌های توسعه‌ای جدید و سرعت‌بخشی به پیشبرد پروژه‌های معدنی مس انجام شد تا در آینده نزدیک شاهد جهش تولید در شرکت مس باشیم.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲  
   کمک ده میلیارد تومانی شرکت فولاد خوزستان برای مبارزه با ویروس کرونا
   شرکت فولاد خوزستان در راستای حفظ سلامت شهروندان عزیز استان و همچنین خانواده بزرگ فولاد ،با هماهنگی ستادبحران در استانداری خوزستان بیش از ۱۰ میلیارد تومان جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کمک رسانی نمود.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸  
   کمک ده میلیارد ریالی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) به استان خراسان رضوی
   شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) مبلغ ده میلیارد ریال به استان خراسان رضوی در جهت کمک به ریشه کن کردن ویروس کرونا اختصاص داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸  
   عیدی فولاد مبارکه با کسب جایزه جهانی MIKE
   این جایزه که هرساله رقابتی شدید را در سطح 150 کشور ایجاد می کند در 8 محور یکپارچه با پوشش سطوح مختلف سازمان و در سه حوزه ساختار، منابع انسانی و ارتباطات و با تمرکز بر ارزش‌آفرینی سازمان مبتنی بر سه مؤلفه دانش، نوآوری و سرمایه فکری و در چهار مرحله ارزیابی توسط کمیته بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی انجام گرفته است.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷  
   مدیر مجتمع فولاد میانه :اهتمام ویژه این مجتمع برای جلوگیری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان میانه
   به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، مدیر مجتمع فولاد میانه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان آذربایجان شرقی و شهرستان میانه از اهتمام ویژه این مجتمع برای جلوگیری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان خبر داد.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴  
   رشد 44 درصدی تولید فروکروم جغتای
   میزان تولید مجتمع فروکروم جغتای در 11 ماهه امسال، 44 درصد رشد یافت.
   تاریخ انتشار  :  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱