سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: پتاس -
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
  • غریب پور تاکید کرد:

   ایمیدرو اعتقاد به انتقال مدیریت با حفظ مالکیت دارد/ برنامه تولید ۲۵ هزار تن پتاس طی امسال در خور و بیابانک

   رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: تجربه انتقال مدیریت، استراتژی درستی است و در این راستا ایمیدرو اعتقاد به انتقال مدیریت با حفظ مالکیت دارد.
   ایمیدرو اعتقاد به انتقال مدیریت با حفظ مالکیت دارد/ برنامه تولید ۲۵ هزار تن پتاس طی امسال در خور و بیابانک

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور که در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مجتمع پتاس خور و بیابانک سخن می گفت، افزود: مدیریت دولتی، پاشنه آشیل بنگاه داری در کشور است و تجربه انتقال غیر کارشناسی برخی پروژه های کشور گواه این مدعا است.

   وی اعلام کرد: متاسفانه انتقال مدیریت و مالکیت طرح ها، تبعات بسیاری برای کشور داشت و در ادامه نباید این مدل نادرست را در طرح های صنعتی و معدنی کشور پیاده سازی کرد.

   رئیس هیات عامل ایمیدرو که در مجتمع خور و بیابانک سخن می گفت افزود: ایمیدرو تلاش می کند در کنار سرمایه گذار باشد و بهرمندی از ظرفیت های بخش خصوصی با حفظ منافع دولت را بر خود تکلیف می دانیم.

   غریب پور ادامه داد: منابع حاصل از واگذاری ها، در مناطق محروم سرمایه گذاری و سپس برنامه واگذاری پیاده خواهد شد.

   تولید ۲۵ هزار تن پتاس در خور و بیابانک

   وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه تولید ۲۵ هزار تن پتاس طی سال ۹۸ در خور و بیابانک هدفگذاری شده است، گفت: مجتمع پتاس در یک چشم انداز می تواند به بزرگترین مجتمع استحصال مواد معدنی کشور تبدیل شود.

   رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: پتاس خور و بیابانک با تکمیل زنجیره ارزش و تولید محصولات با ارزش، گام های اساسی در بخش معدن و صنایع معدنی کشور بردارد.

   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.