سال جهش تولید
X
   
 
  • کلید واژه ها: کاشان،سرمایه -
   تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۱۰
  • با راهبری ایمیدرو و با هدف توسعه مناطق ویژه اقتصادی صورت گرفت؛

   جذب 3 سرمایه گذار جدید در منطقه ویژه اقتصادی کاشان؛ 22 سرمایه گذار متقاضی در نوبت سرمایه گذاری

   مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان از جذب سه سرمایه گذار جدید در منطقه ویژه اقتصادی کاشان با راهبری ایمیدرو خبر داد و اعلام کرد: مجموع سرمایه گذاری این شرکت ها به 850 میلیارد ریال می رسد.
   جذب 3 سرمایه گذار جدید در منطقه ویژه اقتصادی کاشان؛ 22 سرمایه گذار متقاضی در نوبت سرمایه گذاری

   به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، بهزاد کاظمیان افزود: شرکت‌های سرمایه گذار در زمینه تولید مواد پلیمری، ماشین آلات و وسائل نقلیه فعالیت می کنند و جواز تأسیس آن ها صادر شده است.

   وی با بیان اینکه مساحت زمین اختصاص داده شده به سرمایه گذاران جدید 5.2 هکتار است، گفت: با توجه به امضای قرارداد با شرکت‌ها، تحویل زمین به زودی انجام می شود و دوران ساخت و تجهیز در پهنه مورد نظر آغاز می شود.

   مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان افزود: اشتغالزایی مستقیم این سرمایه گذاری ها در دوران بهره برداری به 145 نفر می رسد.

   شتاب در توسعه

   کاظمیان اظهار داشت: طرح‌های توسعه زیرساخت‌های منطقه در حوزه‌های مختلف از جمله پساب، راه‌های دسترسی به سایت، راه‌های داخلی، ساختمان اداری و خطوط انتقال برق، فیبر نوری، گمرک و… در حال انجام است.

   وی ادامه داد: تعداد شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاشان و همچنین شرکت‌های متقاضی سرمایه‌گذاری با توجه به تکمیل تدریجی زیرساخت‌ها در منطقه رو به افزایش است.

   مدیر منطقه ویژه اقتصادی کاشان گفت: تعداد متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه تا مرداد ماه سال 1401 در مجموع به 22 شرکت رسیده است.

   منطقه ویژه اقتصادی کاشان در شمال غربی استان اصفهان در 30 کیلومتری شهرستان کاشان قرار دارد. 11 رشته صنعتی بر اساس طبقه‌بندی بین المللی استاندارد صنعتی (آیسیک) در منطقه قابلیت استقرار دارند. علاوه بر پهنه‌های صنعتی، حدود 40 هکتار به اراضی بندر خشک و پس کرانه آن شامل محدوده گمرکی، پایانه صادراتی و انبارها با توجه به مجاورت این منطقه در راه‌آهن سراسری اختصاص یافته است.


   ارسال دیدگاه
   آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.